UEX img

SPRÁVA A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTÍ

DEVELOPMENT

VÝROBA A OBCHOD

IT TECHNOLÓGIE

SPRÁVA A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTÍ

 

BORAMAIL

www.boragroup.sk

Jedným z úspešných projektov, ktorý sme prevzali po pôvodnej spoločnosti a ktorý čiastočne zasahuje aj do denno-dennej činnosti našej firmy, je prevádzka a prenájom administratívnej budovy na Panenskej ulici 13 v Bratislave, patriacej majetkovo do spoločnosti BORA GROUP, s.r.o.. Budova je využívaná nielen spoločnosťami v našej skupine, ale aj ďalšími nájomcami, z ktorých mnohí sú zároveň aj našimi obchodnými partnermi.

 

20160922 Fotenie budova Panenska 086 600 x 400

 

praedaholding

www.praedaholding.sk

Ďalším projektom v skupine je administratívna budova na Panenskej ulici 8 v Bratislave pod samostatnou spoločnosťou s názvom Praeda Holding s.r.o.. Tento objekt sa nám podarilo odkúpiť od írskej developerskej skupiny a aj napriek ťažkým časom a podmienkam na trhu v oblasti prenájmu administratívnych priestorov, je budova dnes plne obsadená nájomcami, pričom naďalej zaznamenávame záujem o prípadné voľné kancelárie.

 20160922 Fotenie budova Panenska 207

 

 

 logo BD

www.boradevelopment.sk

Spoločnosť BORA DEVELOPMENT s.r.o. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti UNITED EXPORTS s.r.o. a jej hlavnou činnosťou je realitný biznis. V rámci svojho hlavného zamerania spoločnosť úspešne realizuje nájmy administratívnych, ale aj rezidenčných nehnuteľností pre domácich aj zahraničných klientov.

 

 

argim

www.argim.sk

Všetky naše aktivity súvisiace so spoločnosťou Precision Tubes Europe s.r.o. v Komárne sústredíme do nášho priemyselného parku na ulici Slobody 1 v Komárne. Tieto nehnuteľnosti sú ako samostatný projekt zastrešené spoločnosťou Argim spol. s r.o.. O jej aktivitách, aktuálnej prestavbe a plánoch do budúcnosti sa dozviete viac na stránke spoločnosti.

 

agrim budova

 

 

 DEVELOPMENT

 

Bora Real logo

www.borareal.sk

Materská spoločnosť UNITED EXPORTS s.r.o. v roku 2015 zmenila pôvodný názov spoločnosti a určila budúcnosť tejto spoločnosti v realitnej oblasti, pričom primárnym cieľom spoločnosti sú a budú investície do nehnuteľnosti v Bratislave. 

  

IT TECHNOLÓGIE

 

Piql Slovakia logo

www.piql.com

Novým projektom v skupine  je projekt obchodného zastúpenia nórskej spoločnosti Piql AS na Slovensku. Cieľom projektu je ponuka unikátneho riešenia dlhodobého ukladania elektronických dát patentovanou technológiou zápisu a čítania dát na off line médium - špeciálne vyvinutý filmový pás. Riešenie, ktoré prináša okrem ekonomcikých úspor aj bezpečný a dlhodobo garantovaný spôsob ochrany uložených dát, je možno úspešne aplikovať tak vo verejnej ako aj v súkromnej sfére.

 

VÝROBA A OBCHOD

pte

www.precisiontubes.eu

Jedna z tém, ktoré majú čiastočne niečo spoločné s pôvodným obchodom s farebnými kovmi a exportom, sa na odporúčanie nášho audítora premenila na jednu z našich hlavných aktivít posledných rokov. V roku 2011 sme vstúpili aktívne do procesu reštrukturalizácie výrobného podniku Precision Tubes s.r.o. v Komárne. V relatívne rýchlom procese sme po dohode s bankami a majoritnými spoločníkmi z Holandska transformovali podnik na novú entitu Precision Tubes Europe s.r.o..

Spoločnosť je zameraná na výrobu tenkostenných nerezových rúr a výrobkov z nich.  Väčšina jej produkcie je určená na export do krajín v Európe, ale klientov máme aj v Izraeli, Indii, USA a v iných kútoch sveta. Počiatočné úsilie a investície do nových technológií začínajú prinášať veľmi sľubné výsledky. Takýto vývoj dáva reálny základ pre naše presvedčenie, že tento podnik sa stáva lídrom nášho portfólia.

 PTE tubes2

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio